|  |  | 

Aztorin Moda

Bielizna damska

Bielizna damska
1 vote, 8.00 avg. rating (77% score)

Bielizna damska (2)Nie tylko ubrania wierzchnie mogą uporać się z dodatkowymi kilogramami czy nadprogramowymi fałdkami. O wiele lepiej od nich robi to po prostu bielizna, którą zawsze zresztą zakłada się pod te wszystkie ubrania. Może mieć ona działanie wyszczuplające, jeśli tylko dobrze się ja wybierze.

Skoro komuś zależy na działaniu wyszczuplającym, musi on koniecznie spojrzeć na kolor takiej bielizny. Najlepiej zadziała tutaj oczywiście klasyczna czerń. Jeżeli to w jej odcieniu zostanie wykonana Bielizna damska, optycznie pomniejszy ona całą sylwetkę i sprawi, że cała figura nabierze znacznie lepszych proporcji. Podobna zasada obowiązuje zresztą i w odzieży, bo od zawsze mówiło się przecież o tym, że czarne ubrania świetnie wyszczuplają i osoby z nadwagą powinny właśnie je dla siebie wybierać.

Nawet jeśli ktoś nie potrafi zgubić nadwagi z pomocą diety czy ćwiczeń, zawsze może to zrobić przy użyciu właściwej bielizny oraz odpowiednich ubrań. Wszystkie te rzeczy powinny być po prostu czarne lub przynajmniej ciemne.

Najstarsze wpisy:

bielizna-damska

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Koszulki polo z nadrukiem

    Koszulki polo z nadrukiem

    Koszulki dla dzieci. Koszulki reklamowe. Z biegiem czasu coraz większym zainteresowaniem cieszą się koszulki polo z nadrukiem. Kiedy nadchodzi dzień urodzin, wiele osób zastanawia się co może kupić dla dziecka, aby prezent się spodobał. Koszulki z nadrukiem są idealnym rozwiązaniem dla takich osób. W łatwy i szybki sposób można dokonać zakupu praktycznie bez wychodzenia z

  • Koszulki z własnym nadrukiem

    Koszulki z własnym nadrukiem

    Koszulki z własnym nadrukiem Współczesna moda zmienia się niezwykle dynamicznie. To co jeszcze pół roku było na topie, obecnie jest już niemodne, a czasami wręcz obciachowe. Nie chodzi nawet o fasony czy kroje, ale nawet o różnego rodzaju grafiki, jakie występują na współczesnych ubraniach. Dodatkowo współczesna moda wymaga tego, aby być oryginalnym, co wcale jest