|  |  |  | 

Lifting osoczem Moda Skup diamentów

Regenerum do rzęs

Regenerum do rzęs
1 vote, 7.00 avg. rating (72% score)

Regenerum do rzęs (4)W powieściach często pojawiają się bohaterki o pięknie wykrojonych migdałowych oczach, które przymykają ukazując długie, czarne, aksamitne rzęsy. Która kobieta, czytając taki fragment nie zazdrościła bohaterce posiadania tak pięknych rzęs, dzięki którym można spojrzeć w tak oszałamiający sposób?

Na szczęście dzisiaj to marzenie można łatwo spełnić. Nie da się co prawda zmienić na stałe naturalnego koloru rzęs- tu z pomocą musi przyjść tusz albo henna, jednak z powodzeniem, za pomocą jednego tylko kosmetyku możemy znacząco pogrubić, wydłużyć oraz zagęścić rzęsy. Jaki to kosmetyk?

Jest to Regenerum do rzęs, czyli specjalne serum do rzęs. Składa się ono z części przeznaczonej do stosowania na linię rzęs oraz z części aplikowanej na całą długość włosa. Serum stosujemy codziennie wieczorem, po dokładnym oczyszczeniu twarzy. Po osiągnięciu spodziewanego efektu, dla jego podtrzymania stosujemy serum 1-2 razy w tygodniu.

Nie czekaj zatem i już dziś spełnij swoje marzenie o pięknych i długich rzęsach!

Najstarsze wpisy:

regenerum-do-rzes

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Przedłużanie rzęs Wrocław i Serum na porost rzęs

    Przedłużanie rzęs Wrocław i Serum na porost rzęs

    Serum na porost rzęs i przedłużanie rzęs Wrocław Kosmetyki i usługi kosmetyczne jako hobby Każdy człowiek od najmłodszych ma swoje hobby i w wolnych chwilach stara się je jak najlepiej rozwijać. Te zainteresowania w przyszłości mogą stać się sposobem na życie, czyli pracą. Wiele kobiet interesuje się na przykład kosmetykami i makijażem, więc marzy o

  • Salon kosmetyczny Żary i Salon kosmetyczny Warszawa Śródmieście

    Salon kosmetyczny Żary i Salon kosmetyczny Warszawa Śródmieście

    Salon kosmetyczny Warszawa Śródmieście i Salon kosmetyczny Żary U kosmetyczki Regularne chodzenie do kosmetyczki weszło już w nawyk wielu osobom, dlatego też usługi proponowane przez Salon kosmetyczny Żary czy też Salon kosmetyczny Warszawa Śródmieście są jak najbardziej pożądane. Wprawdzie akurat te konkretne propozycje, czyli Salon kosmetyczny Żary oraz Salon kosmetyczny Warszawa Śródmieście adresowane są niejako