|  |  | 

Olejek rycynowy Zdrowie

Zimowy piling

Zimowy piling
1 vote, 10.00 avg. rating (86% score)

rp_moda13.jpgGdy na dworze jest zimno i wilgotno a w mieszkaniach odwrotnie: powietrze jest suche za sprawą centralnego ogrzewania, nasza skóra traci wiele na wilgotności, staje się szara, szorstka i sucha a stosowane, na co dzień tłuste kremy zapychają pory, koniecznie trzeba pomyśleć o pilingu, aby nasza cera znów nabrała blasku i piękna. Dobrze dobrany piling przyśpiesza odnowę naskórka, nie podrażnia skóry i na pewno poprawia jej wygląd.
Przy cerze normalnej lub mieszanej piling powinno niestosować dwa razy w tygodniu i powinien to być drobnoziarnisty piling z dodatkiem zmielonych łupin orzechów, zmielonych pestek brzoskwiń i granulek syntetycznych.
Przy cerze tłustej najlepszy będzie piling typu peel- off, którego konsystencja przypomina galaretkę przy nakładaniu, a po wyschnięciu tworzy cieniutką maseczkę, którą ściąga się w całości.
Przy cerze suchej i naczynkowej najlepszy będzie piling enzymatyczny, który nie wymaga tarcia skóry a owocowe najczęściej enzymy rozpuszczają martwy naskórek.
Każdej cerze dobrze zrobi po pilingu odżywcza maseczka dobrana do rodzaju skóry?

Najstarsze wpisy:

zimowy-piling

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Koszulki piłkarskie z nadrukiem

    Koszulki piłkarskie z nadrukiem

    Wspieraj i promuj swój ulubiony klub oraz siebie! Każdy, kto interesuje się piłka nożna ma swój ulubiony klub lub piłkarza. Stara się wtedy w 100% naśladować go poprzez ubiór czy osobowość. Jeśli jesteśmy zagorzałym kibicem danego klubu czujemy się zobowiązani do posiadania koszulki naszego ulubionego klubu z bieżącego sezonu piłkarskiego 2016/2017. Niektórzy również wolą kolekcjonować

  • Koszulki chrześcijańskie

    Koszulki chrześcijańskie

    Wyjątkowe koszulki Koszulki kojarzą się nam z wygodną odzieżą na co dzień, jednak mogą też mieć specjalne znaczenie. Stosuje się je zarówno w celach reklamowych, jak i wyrażania wyznawanych przez nas wartości. Doskonałą metodą na promocję naszych usług jest zamówienie koszulek z logo lub nazwą firmy. Możemy używać ich jako stroju roboczego dla pracowników lub